על פטיש לכפות רגלים וכפות רגליים ישראליות

מהו פטיש

פטיש לכפות רגליים

פטיש לכפות רגלים- את בעניין?

פטיש הינו כמיהה מינית לחפץ או איבר מסויים. הפטישיסט זקוק לאותו אלמנט על מנת להגיע לריגוש מיני וסיפוק. פטישים מינים בד"כ יופיעו אצל גברים יותר מאשר אצל נשים. הפטיש יכול לבוא לידי ביטוי בכמיהה לאלמנטים מסוגים שונים כמו נעלי עקב, לבני נשים, שיער וכפות רגלים. המקור לפטיש יכול להיות צורך פסיכולוגי או רצון לעורר את חיי המין.
פטיש לכפות רגליים
הביטוי הנפוץ יותר שניתן למצוא בעולם הפטיש. לרוב אקט המלווה בכפות הרגליים כמו מציצה ומגע יעורר את בעל הפטיש וידליק אותו מבחינה מינית.
אקטים המשלבים פטיש לרגליים
במהלך קיום יחסי מין הפטיש לכפות רגלים ישתלב בפעולות כמו מציצת בהונות, צביעת בהונות, ליקוק כפות הרגליים, FootJob (אוננות באמצעות כפות הרגליים) דיגדוג, רמיסה ועוד…
באופן טיבעי קיים שוני בין רמות הפטיש והעדפות בין אדם לאדם. בעיקרון יש חלוקה לשני איזורי פטיש. איזור הבהונות ואזור הסוליה.
אם הבחור שלך בקטע של פטיש לכפות רגליים
אם זו הפעם הראשונה שאת נתקלת בבחור שאוהב כפות רגליים או שאת דווקא בעניין מחפשת את הגברים האלו דעי שהם לא כל כך נדירים. פטיש לכפות רגלים אינו נדיר והחבר שלך אינו סוטה.
אם את נהנית מזה מצויין, אם את לא בעניין או שניסית כמה פעמים ולא הצלחת להתחבר לאקט נסי לברר עם בן הזוג מאין נובע הפטיש. האם יש דרך בה תוכלו לעשות את זה כך שזה יהיה נעים לשניכם.

פורסם בקטגורית סטוצים, סקס עם התגיות , , , , , , , , , , , , , , , ,

התגובות סגורות.